Київ - привабливий для інвесторів регіон, президент Американської торгової палати в Україні

02/11/2014

Під час зустрічі з першим заступником голови КМДА Ігорем Ніконовим президент Американської торгової палати в Україні Бернард Кейсі зазначив, що для представників його спільноти інвестиційно приваблими в столиці є туризм, будівництво та нерухомість. 

"Ми представляємо інтереси іноземних інвесторів з понад 600 компаній 50 країн світу, які зацікавлені у співпраці з Україною та Києвом, зокрема. Столицю України ми вважаємо інвестиційно привабливим регіоном", - зазначив Б.Кейсі.

Єдине, що викликає в іноземних інвесторів занепокоєння у контексті потенційного співробітництва - відсутність податкової самостійності регіонів, через що останні позбавлені реальної можливості покращити інвестиційний клімат за допомогою податкових пільг.

Зі свого боку, І.Ніконов зазначив, що оновлений склад "Київського інвестиційного агентства" може забезпечити прозорий механізм підготовки та реалізації проектів й позбавити інвестора багатьох бюрократичних процедур: "Наразі у складі агентства є багато фахівців із бізнес-середовища, які здатні запровадити ефективні механізми проектного менеджменту та пропонувати цікаві для інвестора й корисні для містян ініціативи".


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі