Київщина запрошує на Чемпіонат Європи з середньовічного бою

12/09/2019

З 20 по 22 вересня Древній Київ в Князівстві Київська Русь ("Парк Київська Русь") прийматиме Відкритий Чемпіонат Європи з середньовічного бою "Зов героїв"наймасштабніший щорічний захід, який традиційно збере декілька сотень лицарів не лише з України, а й інших європейських країн.

Після приголомшливої перемоги української збірної в Чемпіонаті світу з середньовічного бою "IMCF-2019", який відбувся в травні цього року в Древньому Києві, цей вид спорту набув в Україні шаленої популярності, адже він поєднує в собі неймовірне видовище, спортивний азарт, історичну достовірність та середньовічну романтику.

Спортсмени вдягнуть  важкі металеві лицарські обладунки та покажуть свою доблесть в повноконтактних боях справжньою середньовічною зброєю, зробленою за історичними зразками. Протягом трьох днів можна буде побачити одиночні та групові бої.

У перервах між боями на гостей чекає розважальна програма: кінні виступи, флеш-моби, майстер-класи, конкурси, розіграші, постріли з требушету вогняними ядрами.

Вартість квитків: для дорослих - 250 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для школярів - 80 грн., дошкільнята - безкоштовно.

Детальна інформація: www.parkkyivrus.com


Більше відео
Коментарі