Київ у десятці найдоступніших для студентів міст

15/02/2017

Київ увійшов до ТОП-100 кращих студентських міст світу 2017 року (QS Best Student Cities 2017). Столиця України посіла 97-е місце, зокрема, у рейтингу згадали КНУ ім.Тараса Шевченка та НТУУ "КПІ".

Всього експерти проаналізували 125 міст за такими критеріями: населення міста, фінансова доступність, рейтинг місцевих університетів, інтернаціональність студентського складу, активність роботодавців та думка самих студентів.

"Київ - важливий промисловий, науковий, освітній та культурний центр Східної Європи. Місто суттєво змінилося з моменту здобуття Україною незалежності. Тут з'явилися сучасні європейські житлові комплекси, стильні ресторани та нічні клуби; а також театри, кінотеатри, виставкові центри та інші заклади для проведення дозвілля. Київ - дуже зелене місто", - йдеться на сайті.

Також відзначили відносно (у порівнянні з іншими містами в рейтингу) дешеве життя у столиці України (10-е місце за критерієм "доступність") та наявність англомовних курсів. Поряд з цим, зробили акцент на необхідності вивчати українську мову, щоб полегшити спілкування у повсякденному житті.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі