Київ став ближчим до ізраїльських туристів

19/12/2016

Стара залізнична станція Яффо, муніципалітет Тель-Авіва та готель "Dan Panorama Hotel Tel-Aviv" - мешканці столиці Ізраїля, й не тільки, змогли побувати на "Днях Києва у Тель-Авіві", які тривали 15-16 грудня.

У рамках дводенного заходу відбулася зустріч представників офіційної делегації Києва та Тель-Авіва за участі Посла України в Державі Ізраїль Геннадія Надоленка; презентація м.Києва за напрямками "Розумне місто" і "Туризм", ярмарок за участю українських майстрів (петриківський розпис, іграшки і сувеніри, прикраси, картини, мозаїка, вишиванки), презентація національної кухні, семінар за участю українських та ізраїльських туроператорів (учасниками семінару стали представники близько 30 компаній), концертна програма за участю фольк бенду Go-A. Також на локації ярмарку відвідувачі змогли відвідати туристичний стенд "Київ - місто, де все починається" та фотовиставку "Київ - древня і нова столиця України".

"Наше місто насправді дуже цікавить туристів з Ізраїлю. Можливість приїхати до Києва на вік-енд за прийнятний бюджет та отримати чималу кількість приємних вражень робить Київ конкурентноспроможним серед інших міст Європи.

Особливо було приємно почути що в Ізраїлі дуже багато українців: вони розмовляють українською, орієнтуються у поточних подіях, співчувають та радіють разом з нами, й бажають нам всього найкращого", - поділився своїми враженнями Антон Тараненко, начальник управління туризму КМДА.

Ініціатор і організатор заходу - Управління туризму КМДА, за сприяння Посольства України в Ізраїлі та муніципалітету Тель-Авіва.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі