Київ, Львів, Чернівці, Карпати: канадці відкривають Україну

27/05/2018
Канадець з українським корінням Вінцент Ріс знайомить своїх співгромадян з Україною, повідомляє "Голос Америки".

"Мій дід народився в Україні, і мої родичі зі сторони мами – українці. Коли я був малим, вони влаштували мене в український танцювальний колектив. Я захопився українськими танцями. У 18 років переїхав до Едмонтона, щоб танцювати з ансамблем "Шумка", - каже Вінцент. - "У 90-х роках мав можливість поїхати в Україну навчатися танцям. Студенти почали писати, що вони теж хочуть. Тоді почали організовувати експедиції в Україну. У 2011 році відкрив фірму Cobblestone Freeway Tours. В ній працює 13 людей: троє у Канаді та 10 - у Львові.

Клієнтами є переважно нащадки українських емігрантів перших хвиль: "Клієнти розповідають про подорожі своїм сусідам та друзям. Люди більше чують про Україну, як туристичну родзинку. Зараз, наприклад, у нас є велика група з 36 осіб – звичайних туристів, які вже побували у Мексиці, Китаї, Індії, Ірландії, а цьогоріч вибрали Україну".

Тури Вінцент організовує до Києва, Львова, Чернівців та Карпат, а також до українського села: "Люди починають розуміти, що Україна - це європейська країна, яка має чимало замків. Вони знають про замки в Ірландії та Англії, але вони шоковані, коли дізнаються, що такі замки є й в Україні. Досить часто після першого візиту люди повертаються сюди не один раз".


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі