"Кавова турка" фест вперше відбудеться в Кам'янці-Подільському

28/04/2014

3 травня, у рамках відкриття туристичного сезону в Кам'янці-Подільському "В одному місті - цілий світ", відбудеться перший фестиваль кави "Кам'янецька турка", мета якого - нагадати всім, що кава на українській землі вперше з'явилася саме в Кам'янці- Подільському. В 1672 р. в місті була відкрита перша кав'ярня.

Організатори дійства планують встановити рекорд України, приготувавши найбільшу турку каву. Гості зможуть взяти участь у майстер-класах з кавоваріння, приготуванні кави у великій турці, конкурсі майстерності "Латте-арт", ярмарках солодощів, ворожіннях на кавовій гущі, кавовій естафеті, квесті з історичних місць Кам'янця-Подільського "На запах кави", а також побачити унікальну фотосушку "Кава і любов".

Окрім відвідування кавового фесту, гостей запрошують на мистецьку акцію "Майська палітра" - монтування найдовшої в Україні стріт-арт галері "Мости єднання" з 4 тис. малюнків (1300 м), фестиваль експериментальної археології "Історичний пікнік" (туристи зможуть своїми руками спекти хліб у печі, розфарбувати щит, виготовити горщик, змайструвати стрілу, лук) та огляд парку архітектурних мініатюр "Замки, палаци і фортеці України".

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі