Карти України XVI–XVIII ст. доступні у мобільному додатку

21/05/2014

Sarmatia, Rvussia, Rossia Rossa, Pays des Cosaques, Terra Cosaccorum, Vkraina - в різні часи європейці по-різному називали українські землі

Компанія "Київстар" презентувала проект та мобільний додаток Vkraina.com, який допоможе абонентам побачити еволюцію українських зеиель упродовж 16-18 ст.

Мапу України супроводжує характерна для відповідної епохи музика, яку написав український композитор Вадим Борисенко. Також користувачі можуть прочитати опис до кожної карти - частина приватної колекції європейських мап XVI–XVIII ст. Андрія Осадчука. Колекціонер дозволив компанії "Київстар" оцифрувати частину своєї колекції, яка наразі налічує близько 200 оригінальних старовинних мап з відображенням території сучасних українських земель - від часів пізнього європейського Відродження до часу занепаду козацької держави наприкінці XVIII ст. Свою колекцію Андрій Осадчук формував понад п’ять років, переважна більшість її експонатів була повернута в Україну з Європи та США. 

"За картами додатку Vkraina можна побачити, як формувались та змінювались історичні межі України, адже у користувачів є доступ до документальних джерел, що підтверджує реальні межі історичної України та її важливе місце на мапі Європи та Світу. Ці карти підтверджують, що Україна завжди була Європейською країною", – зазначила піар-менеджер компанії.

Незабаром такі додатки запрацюють для користувачів Android та iPhone.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі