Капелюхи з Хуста роблять європейців модними

29/08/2014

Капелюшки фабрики "Хуст-Фільц" відомі далеко за межами України. Окрім виробничих цехів з пошиття головних уборів, на підприємстві є музей капелюхів, виставка модних шапок світу, експозиція із взірцями сучасної продукції.

На фабриці досить часто можна побачити гостей з різних регіонів України та модниць, які мають гарну можливість підібрати собі найвишуканіший убір брендового виробника за фабричною ціною, без будь-яких націнок.

За словами директора підприємтсва І.Луп'яка, майже всі українські політики купували собі капелюх. Не оминають фабрику й відомі артисти, шоумени, популярні ведучі провідних телеканалів, духовні лідери.

Наразі закарпатська фабрика фетрових головних уборів - єдиний український виробник першокласного фетру і найпотужніше підприємство в Європі. Перелік країн-замовників хустського капелюха дуже широкий - Угорщина, Молдова, Польща, Росія, Чехія, Словаччина, Румунія, Австрія, Німеччина, Італія тощо.

Окрім звичної етники, фабрика щороку розробляє нові моделі та створює хіти сезону. Над дизайном одного головного убора працюють близько місяця, здійснюють 72 технічні операції й оброблюють виріб у чотирьох цехах. Кожна річ, виготовлена на фірмі – унікальна, двох однакових капелюшків просто не буває.

З урахуванням того, що 60% покупців - жінки, дизайнери приділяють особливу увагу не лиші формі й фасону, але й оздобленню. Закарпатці - єдині в Україні, хто виготовляє головні убори для жінок-міліціонерів, жінок-прикордонниць. Серед модниць користуються попитом й ковбойські, мисливські, рибальські капелюхи, циліндри у стилі ретро.

Нещодавно на підприємстві почали випускати маленькі сувенірні "крисані", з пером та вишиваною стрічкою, на згадку про Закарпатський край.

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі