Вівторок, 17 Жовтня 2017
Головна » Фото » InterCHARM-Україна 2017: 15 країн та близько 3000 брендів

InterCHARM-Україна 2017: 15 країн та близько 3000 брендів

Майже 600 експонентів взяли участь у виставці

InterCHARM-Україна 2017: 15 країн та близько 3000 брендів

20-22 вересня у Міжнародному виставковому центрі у Києві відбулася найбільша виставка індустрії краси InterCHARM-Україна 2017 - головна подія в області виробництва і просування парфумерії, косметичних товарів, професійної косметології, перукарських послуг і нігтьового сервісу.

Майже 600 учасників з 15 країн світу представили на виставці 3000 брендів: професійна косметологія, парфумерія, продукція для масс-маркету, нігтьового сервісу, перукарського мистецтва, а також обладнання для салонів краси, косметологічного, манікюрного, педікюрного кабінетів, салонів тату, перукарень, сауни, соляріїв тощо.

Окрім знайомства з новинками фешн-індустрії, відвідувачі могли взяти у численних майстер-класах по догляду за шкірою обличчя, рук, ніг, тіла; масажу, перманентного макіяжу, стайлінгу зачісок, тощо. 

За внесок у розвиток б'юті індустрії України організатори виставки нагороди золотими медалями 7 експонентів.

Протягом трьох днів також відбулися: ХII Конференція "Beauty TECH. Інновації у виробництві сировини і технологій", Конференція з естетичної медицини, Hair Factory, VII Форум візажистів, XXVIII Форум професіоналів нігтьової індустрії, Лабораторія перукарень ідей Fusion Hair, Barbershop Day, Міжнародний відкритий Чемпіонат з перманентного макіяжу "PERFECT IMAGE", V Всеукраїнський Чемпіонат з апаратного педикюру FootProfiAwards 2017.

 


comments powered by Disqus