Її додаток завантажили 6 млн.користувачів

18/08/2017

24-річна Олександра Рогачова з Коломиї - CEO американського стартапу з 6 мільйонами користувачів. З 2016 року дівчина мешкає у Нью-Йорку, пише Marketing Challenge.

У дитинстві дівчина захоплювалася математикою і головоломками, брала участь у шкільних олімпіадах, а в старших класах зацікавилася інформатикою. 

Отримавши атестат, вагалася у виборі між механіко-математичним і факультетом комп'ютерних наук. Вибрала другий.

У 2014 році Олександра разом з друзями з університету ім.Каразіна у Харкові виграла хакатон на тему технологій доповненої реальності – розробили прототип додатку, який показує користувачу вигляд татуювання на його тілі. 

Демо-версія Inkhunter з'явилася в AppStore в 2015 році. У лютому 2016 року додаток допрацювали, зробили зрозумілий, зручний та гарний дизайн. Однак нову версію користувачі завантажувати не поспішали.

Тоді дівчина почала шукати інвестиції: відправила 12 заявок в європейські і американські інкубатори; написала релізи про додаток у кілька західних ЗМІ. 

Першими відгукнулися журналісти The Daily Dot. Потім були Product Hunt, TechCrunch, Vogue и Cosmopolitan - загалом видання в 40 країнах.

Додаток Inkhunter швидко зібрав перші 100 000 користувачів.

Олександра разом зі своїм партнером Павлом Разумовським отримали пропозицію від американського акселератора стартапів ERA переїхати до Нью-Йорка. Там їм запропонували 40000 дол.США інвестицій. 

Поки команда Inkhunter тримає темп. Нещодавно хлопці домовилися про партнерство з кіностудією Fox. Компанія знімає серіал, головний герой якого носить багато татуювань. Fox запропонувала розмістити галерею цих татуювань у додатку.

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі