Гурт ТІК закликав зі сцени любити Україну

02/02/2015

1 лютого у столичному Палаці Спорту стартував Всеукраїнський тур "Люби ти Україну". З нагоди відзначення 10-річчя своєї діяльності гурт відвідає 33 українських міста. 

Цього разу гурт ТІК постав перед глядачами в новому іміджі – оригінальні костюми, розроблені землячкою ТІКівців, Світланою Теренчук, видовищне й вишукано-стильне оформлення сцени Палацу Спорту.

На концерті прозвучало понад 30 пісень: відомі хіти і декілька зовсім нових композицій. Переповнений зал зустрічав кожну пісню своїх кумирів захопленими криками і голосно підспівував фронт-мену гурту Віктору Бронюку. Адже багато хітів групи давно вже стали насправді народними.

Концерт був сповнений шаленого драйву і щирої атмосфери любові. Дуже багато молоді, дуже багато танців і щирих почуттів в залі. Лідер гурту ТІК Віктор Бронюк та музиканти запросили також на концерт людей, перед якими в цей час хочеться схилити голову: волонтери, військові, що перебувають зараз на ротації, поранені та бійці на реабілітації — всі отримали змогу відігрітися душею.

Концерт "Люби ти Україну" - це не просто концерт, а гімн єднання і слова великої любові. З графіком туру можна ознайомитися на сайті.

Після турне містами України гурт планує погастролювати Європою та США.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі