Гурманам-французам вподобали черкаський плавлений сир

22/01/2014

Громадяни Франції, які стали частими гостями м.Звенигородка (Черкаська область), купляють на сувеніри 100-грамові плавлені сирки "Звенигородського сироробного комбінату", що протягом декількох років входить до складу французької групи компаній "Bongrain". Зокрема, французам прийшли до вподоби як прямокутна упаковці (а не звичні порційні трикутники), так і смак, адже плавлений сир на "Звенигородському сироробному комбінаті" роблять із звичайного твердого сиру і вершкового масла, без використання рослинних жирів. 

"Ми готуємо плавлені сири із знаменитих традиційних звенигородських твердих сирів", - розповідає директор з якості "Звенигородського сироробного комбінату". - "В окремі види додаємо творог, молоко, вершкове масло. Придумали наші майстри і особливі рецептури – з українським кропом і часником, грибами, беконом і спеціями".

Традиції сироваріння в Звенигородці неухильно дотримуються з 30-х років минулого сторіччя. Місцеві технологи поєднали провідні європейські технології й унікальні особливості українських рецептур. З давніх часів молоко було основою життя в цих краях, а майстерність приготування сиру передавалася з покоління в покоління упродовж багатьох століть.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі