Гуманітарний рейд зоною АТО здійснили харківські волонтери

01/09/2015

70 комплектів форми, 80 пар брюк, тепловізорний приціл Pulsar ХD38S(день/ніч), 60 штук каріматів, 2 генератори, 5 ящиків мила, 17 глушників, 15 тактичних рукавиць, підсумок, 5 розвантажувальних жилетів, 8 ліхтариків, 4 біноклі, декілька аптечок та наплічників, 100 пар шкарпеток, 2 бензопили, 16 дощовиків чеських з бахілами, маскувальні сітки, спідню білизну, плащі–намети, балаклави, зарядку для телефонів на сонячних батарейках, обереги, 2 ящика сигарет, 2 бочки для води, 30 кг ковбаси, 15 ящиків сиру, сухі супи та борщі, відерце з млинцями, фрукти, м'ясо, чай та печиво на суму 600 грн.

Волонтери мережі "Вільні Люди" з Харкова повернулися з чергового рейду зоною АТО. За декілька днів харків’янам вдалося подолати маршрут від Покровського та Курахово до районів Мар’їнки, Пісків, Авдіївки, Дзержинська (Донецька область), далі поїхали до Лисичанська, Сєвєродонецька, побували біля Кримського та на трасі «Бахмутка» (Луганська обл.).

"Наш автомобіль був завантажений вщент, адже дуже хотілося порадувати хлопців різними подарунками на свята", - розповідає волонтер мережі Олена Любінецька.

За словами волонтерів, таку велику кількість допомоги вдалося зібрати завдяки старанням українців з України та Канади. Зокрема, завдяки Фонду "Приятелі ЗСУ" (Канада) та небайдужим підприємцям харківщини.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі