Говорити українською в Польщі стає модним

29/09/2014

Польський інтернет-портал "Порт Європа" організував безкоштовний онлайн курс вивчення польської мови для українців та української для поляків.

"Євромайдан довів - наші народи повинні триматися разом. Ми хочемо посприяти тому, щоб поляки вивчали українську мову, а українці – польську. Польська мова дуже схожа на українську, тому немає потреби користуватися у взаємному спілкуванні посередництвом англійської, а опанувати хоча б ази мови сусідньої країни - завжди цікаво і корисно", – йдеться на порталі.

Для вивчення польської мови, необхідно оформити підписку - на вказану при реєстрації електронну пошту будуть приходити листи й безкоштовні навчальні матеріали (кожні 3-4 дні).

Паралельно з тим, на порталі функціонує аналогічний безкоштовний е-курс української мови для поляків.

"Ще 10 років тому поляки були переконані, що на пострадянському просторі немає альтернативи російській мові, як іноземної. На даний момент українська мова як іноземна вже нікого не дивує, вона стає привабливою. У Польщі постійно говорять про події в Україні , симпатія до України зросла. Це все зумовило бажання у поляків вивчити хоча б ази української мови", - зазначає автор курсу, редактор "Порт Європа" Якуб Логінов.

У планах – створення аналогічного безкоштовного е-курсу білоруської мови - як вдячніть білорусам за їх підтримку Майдану й АТО.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі