Гостинна "Калина" зустріла тревел-спільноту Києва

29/08/2014

28 серпня тревел-спільнота глобального руху Travel Massive зібралася у київському кондитерському домі "Калина" на чергову зустріч. 

Серед запрошених гостей: представники партнерів заходу - компаній "ІАТІ" (www.iati.com.ua) та ТревелСім; засновник проекту Razvedka.in.UA Дмитро Золотухін та сомельє Валерій Нетеча.

У рамках заходу відбулися вікторини від ТревелСім та яхтового агентства  I love to travel - кожен, хто дав правильну відповідь на запитання, отримав стартові пакети ТревелСім та Сертифікати на відвідування яхтинг-клубу.

Дегустація італійських та французьких вин та нетворкінг між учасниками зробили вечір по-справжньому теплим та затишним.

На згадку про зустріч кондитерський дім "Калина" подарував всім присутнім дисконтну картку (на знижку 15%) та солодкий сувенір, зроблений з любов'ю; а Міжнародна служба доставки квітів "Букет-експрес" залишила за собою аромат троянд (її отримала кожна учасниця) та дисконтну картку на знижку 5-10%.

"Дякую координатору Travel Massive в Києві Лії Андрієнко та директору з розвитку кондитерського дому "Калина" Галині за організацю такої вишуканої та стильної зустрічі. Особлива подяка шеф-кухарю - напої та солодощі були неперевершені", - поділилася своїми враженнями одна з учаниць заходу. 

Партнерами заходу також виступили: компанія ТревелСіМ (https://www.facebook.com/TravelSiM.ua), Shubina Concept Design (https://www.facebook.com/KsenyaShu) та Victoria Bredikhina (https://www.facebook.com/VictoriaBredikhina).


Більше відео
Коментарі