Горгонзола, японський чай та текіла - чим дивують вітчизняні виробники морозива?

04/08/2018

За минулорічними показникам в Україні реалізували майже 92 тис. т морозива (2,3 кг на кожного українця). Поступово зростає попит на крафтове виробництво - український продукт може скласти гідну конкуренцію італійським виробникам. 

Дмитро Стародубов, співзасновник ТМ Mr.Pops, впевнений, що попит на крафтове буде й надалі зростати. Навіть ціна у 70-80 грн. за 100 г (фабричне коштує 10-15 грн. за 100 г) не завадить, адже перевага такого морозива не лише в оригінальній рецептурі, а й цікавих смаках: з японським чаєм матча, ескімо із сиром дорблю.

Його думку поділяє В'ячеслав Шестаковський, засновник ТМ "Умка", який виробляє крафтове морозиво з оригінальними рецептами й без штучних добавок. У лінійці представлені морозиво з горгонзолою, лохиною, ромом і родзинками, мандарином. Фішка - веганське морозиво на соєвому молоці з ваніллю та шоколадом.

У київського виробника Массімо Джеларті (псевдонім підприємця Максима Голубєва) можна скуштувати морозиво з аперолем, сорбет із текіли, із сухого мартіні з розмарином.

Фото: Mr.Pops Ukraine via Facebook


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі