Головне мотор-шоу України повертається

19/06/2018

Організатор найбільших міжнародних виставок в Україні - Premier Expo (ITE Group) і Міжнародний виставковий центр анонсували дату проведення Київського міжнародного автосалону SIA - з 30 травня по 2 червня 2019 року.

Більше ніж 20 років, Автосалон SIA залишався провідним міжнародним заходом автомобільного ринку України. Щорічно до 2014 року подію відвідували десятки тисяч фахівців і любителів автомобільної промисловості з усіх регіонів України та 20 інших держав. Експозиції автосалону об'єднували відомі світові бренди, які представляли легкові, спеціальні та спортивні автомобілі, мотоцикли, а також запчастини, аксесуари і сервіс для них.

Стабілізація і зростання профільного ринку автомобілів підкреслюють актуальність проведення автовиставки. Новий формат і програма заходу продемонструють кращі досягнення й тренди світового автопрому, а також окреслять шляхи його розвитку на найближчий період.

"Багато компаній з нетерпінням чекають повернення автосалону SIA, який служив ефективним інструментом для розвитку бізнесу та іміджу на ринку України. Підготовка до нього вже розпочата", - підкреслює Олександр Гаращенко генеральний директор Premier Expo.

Різноманітність автомобільних брендів, грандіозна шоу програма, можливість персональних тест-драйвів, актуальні презентації та спеціальні пропозиції, майстер-класи і подарунки для відвідувачів - головний акцент SIA'2019.

Знакова подія пройде за підтримки Асоціації українських автовиробників «Укравтопром» та Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів ВААІД.

Виставка відбудеться в Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15).


Більше відео
Коментарі