Ганна Гомонай відкриватиме канадцям творчість сучасних українських митців

19/02/2016

"Моє завдання, як дружини посла - принести в Канаду творчість сучасних українських митців".

Ганна Гомонай дала перше інтерв'ю в якості дружини посла України в Канаді Андрія Шевченка (ютуб-канал Ukrainians in Toronto, рубрика "Цікаві люди"). Відома журналістка та телеведуча поділилася своїми враженнями про Канаду, українську діаспору, а також окреслила свої першочергові завдання та наміри.

"Ми не могли собі навіть уявити, що громада в Канаді настільки потужна - ми завжди чули, що в Канаді багато українців, вони дуже хороші, багато, чим допомагають Україні, але лише, коли потрапляєш сюди, дивишся цим людям в очі, ти розумієш цю силу. Це дуже освічені люди, з хорошою роботою, потужними зв’язками  - політичними і економічними. Це реально дуже потужний і впливовий осередок українства", - каже Ганна.

Одним із своїх завдань журналістка вважає привнесення у життя як канадців, так і української діаспори, сучасної української культури: музики, книг, мистецтва.

Не оминуло Ганну питання й про її бачення формування об'єктивного іміджу України у світі: "Проти України ведеться колосальна інформаційна війна - Росія не шкодує грошей на пропаганду та поширення своєї версії про "присутність" в Україні. Тож дуже важливо зараз доносити світові правду - всіма засобами і ресурсами поширювати добре слово про Україну, справжню Україну. Тут надважливу роль мають зіграти молоді діаспоряни".

"Дуже важливо розуміти, Україна - це те, який ти є сам. Знайомлячись з кожним із нас, іноземці складають враження про Україну. Тому найкраща допомога зараз - це бути настільки гідним, щоб всі знали і казали, що українці чудові, що це неймовірна країна неймовірних людей".


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі