Французький ювелір створює коштовності спеціально для українок

15/06/2014

Українська телеведуча Соломія Вітвіцька та французький ювелір Роман Баянд працюють над новою колекцією коштовностей - вона буде присвячена Україні.

Під час зустрічі в Культурно-інформаційному центрі Посольства України у Франції Роман почув враження, думки про Євромайдан від художника Антона Соломухи, співачки Маріїю Бурмаки, активіста Майдану і мандрівника Ігоря Захаренка та власне Соломії Вітвіцької.

У результаті французький дизайнер захотів створити нову колекцію коштовностей для українок такою, щоб вона додала жінкам енергії та нових сил; стала особливою та життєствердною.

"Фарби синього неба над золотою нивою - кольори, які будуть головними для нової колекції ZARINA. Ці кольори з'явилися в українській геральдиці на початку 15 століття. Топази, цитрини, сині та помаранчеві сапфіри, діаманти: всі ці дивовижні дорогоцінні камені немов створені для того, щоб підкреслити красу української землі - колиски слов'янських народів", - говорить Баянд.

Назву колекції поки тримають у таємниці, її головними коштовними елементами будуть набори "Соломія" (обличчя - Соломія Вітвіцька) та "Марина" (модель - Марина Леончук).

У серпні 2014 року Роман Баянд планує відвідати Київ та представить нову патріотичну колекцію коштовностей.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі