Французький Будинок моди високо оцінив хустину харків'янки

22/01/2014

Палантин "Забавушка", створений Євгенією Міро у 2009 році, включили до каталогу кращих дизайнів французького Будинку моди за останні 70 років. Знамениту хустку можна купити лише на аукціонах.

Євгенія Мірошниченко вже багато років живе в Парижі і працює художником у Будинку моди Hermes. З 2004 року співпрацює з відомими брендами і будинками мод. Більше 300 її робіт - графіка, кераміка, розписи по порцеляні і шовку знаходяться в приватних колекціях по всьому світу.

Кар'єра Євгенії почалася, коли дівчина після закінчення вузу приїхала до Лондона, де в одному з місцевих магазинів отримала замовлення на хустки й залишила свої роботи в бутіку Hermes. Через деякий час роботи показали в Парижі, а через чотири роки французи запропонували Євгенії співпрацю - їй доручили розробку трьох напрямків - художнє оформлення для хусток, посуду й емалевих браслетів. Для Hermes Євгенія створила колекцію розписного посуду.

За п'ять років роботи у Франції Євгенія створила для Hermes більше 70 малюнків, паралельно придумувала забарвлення для брендових ламп Artemide, оформила колекцію скатертин для текстильного бренду Beauville, розробила дизайн іменного посуду для італійської меблевої компанії; колекцію метрових ваз "подорож Росією" для французької фірми. У планах жінки - створення колекції хусток на українську тематику. Наразі хустки Євгенії Міро носять В'ячеслав Зайцев, Зураб Церетелі та інші відомі особистості.

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі