Французька весна в Україні вже на порозі

28/03/2014

З кінця березня по 26 квітня в Україні проходитиме 11-й фестиваль "Французька весна-2014". Крім Києва, Харкова, Львова, Донецька, Дніпропетровська та Одеси, захід відбудеться у Рівному, Луганську та Запоріжжі.
 
Театр

З 29 березня по 9 квітня в Центрі Леся Курбаса відбудеться вистава "На друзки" ("На оскільки") у виконанні українських експериментаторів ITPER. Автор постановки, Венсан Гійом, покаже наскільки важливо в нашому житті така якість, як людяність. Початок в 19:00.
 
2 квітня в Національній опері пройде вечір на честь Сержа Лифаря - легендарного хореографа родом з Києва, який більшу частину часу працював у Парижі і заснував Паризький університет хореографії та Університет танцю. У концерті візьмуть участь сучасні зірки балету.

Література

На щорічному "Книжковому Арсеналі", який пройде з 9 по 13 квітня у Мистецькому Арсеналі, можна буде особисто поспілкуватися з французькими письменниками, творчість яких зовсім недавно переклали українською.


Кіно

З 3 по 9 квітня 2014 року, в Культурному центрі "Кінотеатр "Київ", в рамках фестивалю "Панорама французького кіно", пройде допрем'єрний показ французьких фільмів. Крім сучасних фільмів, буде представлена ​​ретроспектива робіт майстрів Нової хвилі, таких як Жан-Люк Годар, Ален Рене, Клод Шаброль, Аньєс Варда.

У ніч з 11 на 12 квітня в кінотеатрі "Україна" відбудуться "Довгі ночі короткого кіно Франції". У програмі - 25 нових французьких короткометражок, відзначених почесними нагородами на різних кінофестивалях.


 
Виставки
 
4 квітня в галереї Brucie Collections (вул. Артема, 55 -б) відбудеться захід, присвячений фотографу Жанлу Сьеффу. Вже зараз в галереї проходить виставка чорно-білих робіт легендрного майстра, в об'єктиві якого в різний час опинялися Катрін Денев, Ів Сен Лоран, Джейн Біркін та інші знаменитості.
 
З 11 квітня по 12 травня в "Я Галереї" (вул. Хорива, 49Б) відбудеться виставка "Архів".

Музика
 
6 квітня в 19:00 в концертному залі Sentrum (вул. Шота Руставелі, 16-а) виступить джазове тріо Benjamin Faugloire Project. Музиканти тріо творять у жанрі post-bop, граючи сучасний піаністичний джаз. Вартість квитків: 80-250 грн.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі