Фонд Кличко чекає від дітей ідеї зі збереження культурної спадщини

29/08/2014

В Україні стартував 6-й шостий дитячий екологічний проект "ЕКО-ІДЕЇ з усього світу - 2014".

Проект реалізується в рамках міжнародного конкурсу "Eco Picture Diary", метою якого є виховання у молодого покоління дбайливого ставлення до природи, популяризація екологічної культури та спонукання до вирішення проблем навколишнього середовища.

В Україні проект організований Фондом Кличко за підтримки компанії Panasonic.

"Створити умови для самореалізації є однією з головних завдань Фонду Кличко. Вже більше десяти років ми підтримуємо молодь у сфері спорту та освіти. Ми прагнемо, щоб усі діти, які візьмуть участь у конкурсі, відчули свою причетність до якісних змін в країні", - зазначила виконавчий директор Фонду Кличко Аліна Носенко.

Цього року акцент проекту спрямований на пошук ідей, які допоможуть зберегти культурну спадщину України - головне завдання UNESCO-партнера конкурсу.

"Наш світогляд формується з того, як ми говоримо, які слова підбираємо. Ідеї ​​дітлахів можуть змінити світ", - підкреслює Ірина Бокова, генеральний директор UNESCO.

 

Участь у проекті беруть діти молодшого та середнього шкільного віку (від 7 до 15 років включно), котрі навчаються в загальноосвітніх школах всієї України.

Всі учасники конкурсу розділені на вікові категорії: 7-9, 10-12, 13-15 років і в кожній буде визначений фіналіст. Імена та прізвища фіналістів і переможця українського конкурсу будуть оголошені в кінці жовтня 2014 року. Всі фіналісти отримають цінні подарунки від компанії Panasonic, яка ініціювала цей проект в 2008 році. У листопаді 2014 міжнародне журі визначить шість переможців з різних країн світу.

"Сам проект, як і робота з щоденником додали мені впевненості в собі. Я зрозуміла, що треба продовжувати придумувати і реалізовувати свої ідеї для збереження прекрасного в нашому світі. Коли я зустрілася з учасниками, які приїхали з усієї планети, то зрозуміла, що я не єдина, хто так вважає", - коментує переможниця минулого року Ксенія Назарьева.

Юним учасникам для зображення своїх ідей запропоновано спеціальний ЕКО-щоденник, який вони будуть заповнювати самостійно або разом з батьками, або з вчителями. Щоб ознайомитися з правилами та замовити щоденник (безкоштовно), необхідно просто заповнити анкету на сайті.

Заповнені щоденники необхідно відправити за адресою:м. Київ, 01601, вул. Мечникова, 2, або м.Київ, 01019, а/с– 140. Конкурс триває до 20 жовтня.

Фонд Кличко - всеукраїнська благодійна організація, заснована Віталієм і Володимиром Кличко в серпні 2003 з метою створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України. Фонд реалізує проекти у сфері спорту та освіти, працює з дітьми та молоддю, які прагнуть досягти успіху в житті.

Корпорація Panasonic - один з лідируючих світових виробників електроніки. Корпорація виробляє більше 15 000 найменувань електротоварів і об'єднує понад 500 компаній, заводів і наукових центрів по всьому світу.

Компанія - це суспільний інститут, і для Panasonic основоположним завданням є позитивний внесок у розвиток суспільства за допомогою своєї діяльності. Компанія Panasonic активно просуває свої ініціативи в області екології, усвідомлюючи відповідальність перед суспільством зберегти ресурси Землі і захистити природне середовище.

Екологічний менеджмент є одним з головних пріоритетів корпорації Panasonic. Співіснування з довкіллям, перш за все, означає для Panasonic створення технологій, що мінімізують вплив виробництва і кінцевого продукту на екологію, а також формування екологічно спрямованого способу мислення.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі