Фонд Кличко запрошує до Школи підлітків, які хочуть реалізувати свою мрію

15/05/2016

Триває набір до "Школи Успіху"- 2016, яку шостий рік поспіль проводить Фонд Кличко. Даний соціально-освітній проект має на меті виявлення внутрішнього потенціалу юнаків та дівчат, досягнення вмотивованості, обрання власного вектора особистісного розвитку. 

Хомуліна Ілона з Херсона: "Після "Школи Успіху" я стала більш відкритою, зосередженою, цілеспрямованою та почала реалізовувати поставлені цілі. Вступила до Херсонського Академічного ліцею і стала членом ліцейського парламенту. Беру участь в олімпіадах, продовжую вивчати іноземні мови, займатися танцями; є членом Малої Академії наук. Цього року захистила наукову роботу на тему "Еволюція портретного жанру в фотомистецтві". 

Головним нововведенням цього року стане самопрезентація у відеоформаті, яка дасть уявлення про претендента, його захоплення або ідею, яку він хотів би втілити. За результатами відбору Фонд Кличко обере 300 підлітків, на яких чекатиме телефонна співбесіда.

У фіналі, який відбудеться 10 червня 2016 року, будуть названі імена переможців, які поїдуть до освітнього табору «Школи Успіху» у Пущі-Водиці.  

У кожного учасника Школи є шанс реалізувати власний проект. Наприкінці перебування у таборі учасник представить презентацію або захист свого проекту з урахуванням прогресу, який відбувся за 10 днів.

Ще одним бонусом «Школи Успіху»-2016 будуть професійні поїздки або екскурсії до міжнародних та українських компаній. 

Для навчання у Школі всі бажаючі віком від 14 до 16 років повинні зареєструватися на сайті http://my.klitschkofoundation.org/login до 22 травня та заповнити анкету.

Більше про Школу можна прочитати тут.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі