Фільм Яніса Вінгріса про українських волонтерів вже у Києві

08/06/2016

14 червня у столичному кінотеатрі "Одеса-кіно" (просп.Перемоги,3) за підтримки Посольства Латвійської Республіки в Україні відбудеться презентація документального фільму латвійського режисера Яніса Вінгріса "Волонтери". 

Головні герої фільму - волонтери Іван та Родіон, які допомагають українській армії на Сході України. Творці фільму поставили собі за мету — максимально точно й детально показати безпрецедентну допомогу волонтерів під час військових дій в країні.

"Хоч це маленька крапля, але я щиро вірю, що "Волонтери" зможуть розповісти світу про справжню війну в Україні і протистояти російській пропаганді", — зазначив Яніс Вінгріс.

Після показу "Волонтерів" у Латвії Яніса постійно запрошують військові  та різні патріотичні організації в Латвії, зокрема Земесардзе (Zemessardze дослівно "Варта Землі"). Латвійські ЗМІ багато писали як про сам фільм, так і про режисера.

Зйомки фільму проходили в червні, серпні та жовтні 2015 року в зоні проведення АТО. Робота над фільмом тривала близько півроку. Фінансування фільму здійснювалося здебільшого за рахунок самого режисера.

Мова фільму — українська та російська з англійськими субтітрами. Тривалість — 73 хвилини.

Після прем’єрного перегляду фільму глядачам буде запропоновано долучитися до дискусії та обговорення із режисером, головними героями  та волонтерами.  

Над фільмом працювали: 

- Яніс Вінгріс (Jānis Vingris) — режисер і продюсер декількох документальних і короткометражних фільмів, співпродюсер  касової латвійської  драми "Dancis pa trim" ("Танець утрьох"), де зіграв одну з головних ролей.

- Композитор Андріс Вілцанс (Andris Vilcāns) — латвійський композитор, який мешкає в Америці. Спеціально для фільму "Волонтери" він написав 12 треків.  

Початок показу - 18:30.

Для  довідок та акредитації: 067 443 64 39, 098 778 02 29, email: administration@kinoodessa.kiev.ua

 


Більше відео
Коментарі