Фестиваль "Київщина туристична запрошує. Пропозиції турсезону 2015"

16/12/2014

20 грудня на території Центру культури та історії "Парк Київська Русь" (с.Копачів, Київська область) відбудеться туристично-культурний фестиваль "Київщина туристична запрошує. Пропозиції турсезону 2015", організатором якого виступило управління інфраструктури та туризму Київської обласної державної адміністарції.

Мета заходу - презентація широкому загалу туристичної спільноти з числа професійних організаторів індустрії туризму та її потенційних споживачів пакету послуг і пропозицій Київщини на зимовий туристичний сезон 2015 року: відпочинок вихідного дня, активне дозвілля, дитячий і сімейний відпочинок, можливості для проведення івентів, різдвяні уїк-енди, тощо.

Учасники фестивалю матимуть змогу познайомитися з об'єктами готельної та ресторанної індустрій, культурно-мистецького арсеналу, санаторно-рекреаційної справи, індустрії розваг, дозвілля та активного відпочинку, а також поповнити свою клієнтську базу або ж знайти нових стратегічних та бізнес-партнерів з метою власного перспективного розвитку на вітчизняному ринку турпослуг.

Святкова новорічна культурно-розважальна програма "Парку Київська Русь" включатиме численні театралізовані постановки, концертно-розважальні шоу, обрядові дійства, народні гуляння та зимові забави, частування стравами національної кухні, розважально-ігрові програми, майстер-класи з шоколаду та виготовлення виробів народних промислів і ремесел тощо.


Більше відео
Коментарі