Етногурт зі Львова заспівав гуцульську колядку і заграв на.... стаканах

06/01/2016

Дівчата і хлопці з гурту Cherry Band вкотре дивують своїх слухачів нестандартними ідеями. Цього разу вони зіграли колядку на різнокольорових стаканах.

Cup song (пісня на чашках) - популярна інтернет тема, де співаки підіграють собі в нетиповий спосіб. А найскладніше у цій техніці, як діляться враженнями дівчата - це поєднати гру на стакані та спів.

Колядку "В неділю рано" гурт вибрав недаремно, адже гуцульські традиції колядування є дуже давніми і насиченими, а ще в гуцулів колядують чоловіки та хлопці  - а в Cherry Band заспівали дівчата.

Цей запис є спільним Різдвяним привітанням Cherry Band та Реабілітаційного Центру "Джерело", який працює у Львові на користь людей з особливими потребами і часто вигадує цікаві соціально-мистецькі заходи. 

Гурт також пропонує навчитись грати колядку разом з ними і подає інструкцію як правильно зіграти Cup Song 

https://www.youtube.com/watch?v=6--ay2e3XcU&feature=youtu.be 

Cherry Band - етногурт зі Львова, який експериментує у стилях folk, pop folk, indie folk. У складі колективу поєднані акустичні та електронні інструменти. Саме тому пісні у виконанні гурту є драйвовими та запальними. Один з основних інструментів Cherry Band - це бандура, правнучка древніх музичних інструментів. А одягнений гурт у авторські костюми від дизайнерки Люби Чернікової.

Інші колядки від гурту можна послухати тут: soundcloud.com/cherrybandura, відео: www.youtube.com/user/Cherrybandura

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі