Епоху Древньої Русі відтворять під Києвом

09/08/2015

15-16 серпня в "Парку Київська Русь" відбудеться фестиваль "Билини Древнього Києва 9-11 ст."

Учасники клубів історичної реконструкції з усіх куточків України та різних країн розташуються табором, в якому діятимуть певні правила: мешканці ходитимуть в історично достовірному одязі (від важкої кольчуги до найменшого ґудзика чи жіночих прикрас), готуватимуть на вогнищі, не вживаючи при цьому продукти, яких не було за часів Древньої Русі (наприклад, картоплю чи помідори), спатимуть на сіні, демонструватимуть народні ремесла, прадавні пісні, танці, ігри.

Під час фестивалю відбудуться великі битви на ристалищі; майстер-класи з плетіння голкою, виготовлення шкіряних виробів, плетіння кольчуг, видування скляних намистин. Також реконструктори запросять гостей Древнього Києва зіграти у прадавні рухливі ігри – лапту, кубб, чи настільні ігри – тавлеї та інші.

Любителі оригінальних прикрас та інших сувенірів зможуть завітати на ярмарок майстрів, де можна буде побачити (придбати) цікаві і гарні речі з натуральних матеріалів, історично достовірні реконструкції прикрас, посуду, шкіряних ременів, сумок та багато іншого.

Глибше зануритися в атмосферу Середньовіччя дозволить зміна іміджу в історичній костюмерній Древнього Києва.

Ціна квитка на фестиваль: для дорослих - 150 грн, для пенсіонерів – 75 грн, для дітей шкільного віку – 50 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Можна придбати квитки заздалегідь на сайті parkkyivrus.com зі значною знижкою.Вибір редакції
Більше відео
Коментарі