Епікур – еволюція на ринку курятини України

28/09/2018

Українське суспільство все частіше проявляє інтерес до натуральних і смачних продуктів. Зокрема, це стосується і споживання курятини, оскільки саме куряче м'ясо є найбільш популярним продуктом для всіх верств населення, яке однаково підходить для будь-якого раціону харчування. Як відомо, там, де є попит – з'являється і пропозиція від інноваційних компаній.

Новатором в цьому плані став Епікур – новий бренд курячого м'яса, вирощеного без антибіотиків та стимуляторів росту, який впевнено збільшує свою присутність на українському ринку та користується особливою популярністю серед молодих мам, спортсменів і прихильників здорового харчування.

Технології та стандарти виробництва Епікур запустили справжню еволюцію споживання курячого м'яса в Україні, підтверджуючи, що курка у торгових мереж може бути корисною і смачною.

У технологічному процесі виробництва на Володимир-Волинській птахофабриці, підприємство дотримується максимального рівня біологічного захисту і відповідає всім стандартам ISO 22000: 2005, створюючи всі умови для здорового зростання без застосування антибіотиків і стимуляторів.

Перед тим як відправити курятину на прилавок, її якість регулярно перевіряють у виробничій та державній лабораторії. Також використання натуральних зернових кормів, сучасного обладнання, герметичної газової упаковки та розташування виробництва в екологічно чистому районі - особливо підкреслюють переваги нового продукту для споживача.

Створюючи новий за якістю продукт для українського споживача, компанія просуває на ринок нові цінності, стандарти і культуру споживання курятини, роблячи ставку на здоров'я і технологічність. Як правило цінності, які несе в собі бренд Епікур, підтримує найбільш активна частина населення. Саме такі цінності, які розвивають подібні компанії, завойовують не лише ринки, але й змінюють свідомість.

Варто також додати, бренд Епікур входить до складу ГК OPENMIND, яка активно розвиває ЗСЖ і всіляко підтримує його форми. У своїй корпоративній культурі бренд активно розвиває біг, оскільки він є найкращою інвестицією в здоров'я, якість життя і успіх.

Заохочуючи своїх співробітників за успіхи в роботі та спорті, компанія розвиває власну бігову команду Епікур, яка бере участь в марафонах і забігах у багатьох містах України. Цьогоріч 25 співробітників компанії нагороджуються поїздкою для участі в одному з найстаріших марафонів Європи - 33-ому марафоні, який відбудеться 7 жовтня в Будапешті (Угорщина).  


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі