Екс-учасниця гурту "Барселона" популяризує в Швейцарії українську культуру

14/12/2015

"Я переїхала, бо так склалося життя. Це не говорить про те, що я стала менше любити свою країну", - Галина Гаврилко.

31-річна Галина Гаврилко народилася в Ужгороді, закінчила консерваторію по класу фортепіано й Львівську національну академію (класичний вокал). Екс-учасниця гурту "Барселона". 5 років тому переїхала до Швейцарії. З чоловіком-дипломатом, двома доньками Олександрою та Марією живе у Бельбе, кантоні Берна. Брала участь у відбірковому турі на конкурс Євробачення-2016, але не пройшла.

Попри відстань Галина залишається патріоткою своєї Батьківщини: вступила в товариство українців у Швейцарії, курує питання культури (творчі вечори, концерти, тощо). На 70-річчя товариства Галина організувала концерт української музики, на який приїхали українці з усієї Швейцарії. 

За словами співачки, через розпорошеність українців у Швейцарії, досить складно організувати великий концерт чи запросити відомих українських музикантів чи співаків. Єдиний колектив з класичним репертуаром, який протягом 10 років поспіль приїздить з концертом  - закарпатський хор "Кантус": "Мені хотілося б організувати щось масштабне і цікаве. Знаю, що в Цюриху є два українських оперних співаки. Багато українських музикантів працюють в швейцарських оркестрах". 

У своїй діяльності Галина дотримується життєвого кредо: "Препятствия появляются тогда, когда перестаешь смотреть на цель" - коли ти ставиш перед собою ціль і впевнено, маленькими кроками, ідеш вперед, то завжди досягнеш результату. Я вважаю, що в житті немає помилок, є тільки уроки. Немає негативного досвіду, є тільки можливість для руху, росту. Одні двері зачиняються і завжди відчиняються другі".


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі