Ecoisme у програмі акселератора Річарда Бренсона

18/03/2016

Український IoT-стартап Ecoisme (засновники Іван Пасічник та Олександр Дятлов) став єдиним з країн СНД, який увійшов до програми акселератора Virgin Media Accelerator. Запустив акселератор відомий підприємець Річард Бренсон разом з американським інкубатором TechStars.

Стартап отримає $ 120 000.

Стартап Ecoisme, який розробляє систему домашнього енергоменеджменту на основі власного пристрою, заснований у 2013 році Назаром Мокринським, Іваном Пасічником, Олександром і Антоном Дятлова. У 2014 році стартап посів ІІ місце на конкурсі проектів у рамках київської конференції IDCEE, отримавши 10 тис. євро. Влітку 2014 роки команда переїхала до Польщі, отримавши 80 тис. євро інвестицій від акселератора HubRaum. У 2015 році розробники отримали інвестиції від бізнес-ангела Бастіана Годскі.  

Акселерація почнеться в травні й триватиме три місяці - інтенсивна робота за програмою знаменитого бостонського інкубатора, а також заняття з менторами, серед яких видатні підприємці: Річард Бренсон, CEO Virgin Media Том Мокрідж, керуючий директор Virgin Media Business Пітер Келлі, віце-президент Liberty Global Ventures Брюс Дайн і експерти з технологічних компаній, таких як Facebook, Twitter, Stripe і Twilio.

Крім Ecoisme, учасниками програми Virgin Media Accelerator стали стартапи з Великобританії, США, Німеччини, Італії, Іспанії, Ірландії та Канади. Всього на участь в програмі претендували стартапи з 71 країни.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі