Eat Local Challenge Odessa: одеситам кинули виклик

09/02/2016

Одеське співтовариство Global Shapers ініціює тиждень одеського харчування Eat Local Challenge Odessa.

З 15 лютого перевіряти смак, якість і наявність у продажу продуктів харчування, вироблених в Одеському регіоні, будуть як мінімум 20 осіб, але організатори запрошують долучатися до проекту всіх бажаючих.  

Eat Local - всесвітній тренд, спрямований на популяризацію продукції місцевого виробництва, просування малого і середнього бізнесу, залучення уваги до місцевих виробників. Рух в підтримку економіки свого регіону.

В Одеській області подібна ініціатива організовується вперше.

"Eat Local - це всесвітній тренд. Ми вважаємо, що одеситам і жителям області є, з чого вибрати, і ми могли б підтримувати місцевого виробника. Зрештою, це податки до місцевого бюджету і свіжіший продукт - адже він зроблений зовсім поруч", - розповідає Анастасія Слєпцова, куратор спільноти Global Shapers Odessa.

За результатами проекту одесити зможуть дізнатися практичні відповіді на такі питання як:

* Чи вироблять в Одеському регіоні всі необхідні для нормального харчування продукти?
* Наскільки ціна одеських продуктів відрізняються від інших?
* Наскільки смачно і просто харчуватися лише локальної їжею?
* Чи захочуть одеські торговельні мережі збільшити продаж одеських продуктів?
* Де і що можна купити, якщо ви хочете харчуватися лише їжею місцевого виробництва?

Щоб взяти участь в акції, потрібно:

1. Заповнити заявку.

2. З 15 по 22 лютого харчуватися лише продуктами "Made in Ukraine". 

3. Щодня ділитися інформацією про те, як проходить особисто ваш челендж - в соціальних мережах, вказавши хештеги #EatLocalChallengeOdessa і #GlobalShaperOdessa.

Global Shapers - ініціатива Всесвітнього Економічного Форуму (World Economic Forum). Global Shapers Community - це мережа міських майданчиків, заснованих і очолюваних неординарними молодими людьми 20-30 років, які досягли вагомих успіхів у різних сферах діяльності і охочими внести свій вклад в розвиток суспільства.
Зараз в хабі Одеси близько 15 осіб віком від 20 до 30 років. Всі учасники відбираються на основі їх досягнень, лідерського потенціалу, а також намірів до позитивних змін.
Веб-сайт: http://www.globalshapers.org


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі