Два українських ВНЗ у ТОП-50 вишів Центральної та Східної Європи

22/10/2015

Київський національний університет ім.Т.Шевченка та Національний технічний університет "КПІ" увійшли до ТОП-50 кращих вузів Центральної та Східної Європи. Рейтинг склала  британська компанія Quacquarelli Symonds. Українські виші посіли 39-е і 48-е місця відповідно.

Для підготовки рейтингу британці проаналізували дані 500 вищих навчальних закладів: оцінка наукової репутації закладу, репутація серед роботодавців, співвідношення професорсько-викладацького складу і робіт, написаних на кожному факультеті. Крім того, враховувався індекс цитованості в мережах, у тому числі цитованості наукових робіт. На загальну оцінку закладу впливали і наукові знання викладацького складу, а також кількість іноземних факультетів і студентів.

У перелік з 150 вищих навчальних закладів також потрапили Харківський Національний університет ім.Каразіна (55), Сумський державний університет (89), Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (93), Національний університет "Львівська політехніка" (96) та Донецький національний університет (98).


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі