Дві сучасні школи відкрили у Києві

01/09/2015

У Києві відкрили дві сучасні загальноосвітні школи №128 (вул.Раїси Окіпной, 6) та №141 (бул.Давидова, 5).

Після реконструкції школа №128 має площу 14,3 тисячі кв.м, може прийняти 930 учнів (до цього 376); навчальні класи обладнані сучасними технологіями, меблями та технікою. Будівля школи утеплена, має енергозберігаючі вікна, сучасні системи вентиляції, опалення, електропостачання, водопостачання, каналізації, системи протипожежного захисту, відеоспостереження та охоронну сигналізацію.

Також заклад обладнаний локальною комп’ютерною мережею, лінгафонними класами та інтерактивними дошками. У школі встановлені спортивні майданчики, поле для міні-футболу зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик, майданчик для вивчення правил дорожнього руху.

Школа №141 зможе прийняти 900 учнів. У закладі передбачено 30 сучасних навчальних кабінетів, обладнані мультимедійними засобами навчання, комп’ютеризована бібліотека-медіатека з доступом до інтернету, лабораторії фізики, біології, хімії, 7 лабораторій інформаційних технологій, 2 лінгафонних кабінети; актова зала з операторською кімнатою, конференц-зал, сучасний спортивний та тренажерний зали, об’єднаний малий спортивний і танцювальний зали, укомплектовані необхідним спортивним обладнанням та інвентарем.

На території школи побудований сучасний стадіон з біговими доріжками, корт (спортивний майданчик для ігрових видів спорту: баскетбол, волейбол, теніс), два спортивних майданчика з тренажерами.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі