Діти захисників України та переселенців покажуть свої творчі здібності

07/02/2016

"Війна не забере твою мрію!" – саме під таким гаслом 12 лютого у Києві відбудеться гала-концерт талант-шоу "Time of changes" для обдарованих дітей та молоді, сім'ї яких постраждали внаслідок воєнних дій на Сході України. 

Основним організатором проекту є ГО "Асоціація творчих людей "Time of changes", співорганізаторами – "Професійна спілка ветеранів, працівників поліції, охорони та деяких інших осіб", ГО "Офіцерський корпус" та Ініціативна група "Схід.Київ.Допомога".

Мета проекту - виявити та розкрити творчі здібності дітей та молоді віком від 10 до 21 років, сім'ї або члени родин яких постраждали внаслідок воєнних дій на Сході України, були та є учасниками антитерористичної операції, а також діти переселенців.

"На гала-концерті виступлять 20 учасників, які перші надіслали заповнену анкету. Всі були на рівні. Зараз ми продовжуємо отримувати заявки, тож готуємося до другу етапу", - повідомляє Юлія Бартєнєва, організатор та керівник проекту, арт-тренер, керівник ГО "Асоціація творчих людей "Time of changes".

Учасники змагаються у декількох категоріях: вокал, хореографія та оригінальний жанр (акробатика, жонглювання, декламація, пародії тощо).

Серед учасників буде обрано трійку переможців та володаря Гран-Прі, який отримає головний приз конкурсу – 5 000 гривень.

Найперспективніші ж учасники будуть запрошені до команди "Асоціації творчих людей" для подальшої реалізації інших проектів.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі