Діти допомогли Віталію Кличко скласти екологічний щоденник

10/11/2014

"Я подався на конкурс бо знаю, що наша планета потребує піклування і має залишатися зеленою. У мене були ідеї і я їх намалював", - Юрій Шайда, 7 років..

7 листопада 2014 року в НСК "Олімпійський" засновник Фонду Кличко, Київський міський голова Віталій Кличко та виконавчий директор представництва Panasonic в Україні Володимир Січіков підвели підсумки українського конкурсу "ЕКО-ІДЕЇ зі всього світу - 2014".

Переможцем конкурсу став 7-річний Юрій Шайда зі Львова, який запропонував декілька цікавих ідей: інформаційна кампанія із захисту рослин, занесених до Червоної книги; використання пластикових пляшок в якості рятувального жилету в басейні та інші. В якост переможець отримав відеокамеру. 

Друге та трете місця посіли 12-річна Яна Герц та 15-річна Вікторія Хмелюк з Кам’янця-Подільського. Призерки отримали багатофункціональні пристрої від компанії Panasonic для навчання й майбутніх досліджень.

"Ми провели ревізію всіх еко-програм, які були затверджені для Києва за останні два роки. Проблеми екології у столиці характерні для будь-якого великого мегаполісу світу. Ми працюємо над їх вирішенням. Безумовно, Київ був і залишиться самим "зеленим" містом України. Великі справи починаються з малого. Наприклад, з виховання екологічного менталітету в українцях. Щоденники дітей в рамках конкурсу "Еко-ідеї зі всього світу-2014" - один з таких кроків", - зазначив В.Кличко.

Додатковий приз від партнерів Фонду Кличко отримав Микола Чибук з Чернівецької області за творчий підхід до заповнення екологічного щоденника.

"Діяльність компанії Panasonic спрямована на створення концептуальних ідей, як поліпшити життя людей, як зробити його більш зручним, безпечним та цікавим. Також ми розуміємо, наскільки важливий наш внесок у збереження екологічного балансу планети. Різноманітні та талановиті ідеї, які ми отримуємо від учасників цього конкурсу, мають особливу цінність. Адже об'єднуючи наші зусилля ми впевнено прямуємо до покращення світової екології", додав генеральний директор Panasonic в Україні Кодзі Терадзіма.

Роботи переможців можна переглянути тут.

Додаткова інформація:

Шостий дитячий екологічний проект "ЕКО-ІДЕЇ зі всього світу - 2014" в Україні тривав з 10 липня по 20 жовтня в рамках міжнародного конкурсу "Eco Picture Diary", який об’єднав понад мільйон дітей з 52 країн світу. Його мета - виховання у підростаючого покоління дбайливого відношення до природи, популяризація екологічної культури та розвиток відчуття причетності до вирішення світових екологічних проблем. Цьогоріч нововведенням стала тема збереження культурної спадщини України. 

Фонд Кличко – всеукраїнська благодійна організація, заснована Віталієм і Володимиром Кличками у серпні 2003 р. з метою створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України. Фонд реалізує проекти у сфері спорту та освіти, працює з дітьми і молоддю, які прагнуть досягти успіху в житті.


Корпорація Panasonic - один з лідируючих світових виробників електроніки. Корпорація виробляє більше 15 000 найменувань електротоварів і об'єднує понад 500 компаній, заводів і наукових центрів по всьому світу.
Компанія – це суспільний інститут, і для Panasonic основоположним завданням є позитивний внесок у розвиток суспільства за допомогою своєї діяльності. Компанія Panasonic активно просуває свої ініціативи в області екології, усвідомлюючи відповідальність перед суспільством зберегти ресурси Землі і захистити природне середовище. Екологічний менеджмент є одним з головних пріоритетів корпорації Panasonic. Співіснування з довкіллям, перш за все, означає для Panasonic створення технологій, що мінімізують дію виробництва і кінцевого продукту на екологію, а також формування екологічно направленого образу мислення.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі