Дніпропетровський завод на шляху до міжнародної сертифікації

02/09/2014

Електрометалургійний завод з випуску спеціальних сталей "Днепроспецсталь" впевнено рухається до отримання сертифікату ISO 9001: 2008. Підприємство отримало позитивні коментарі та відгуки від компанії "TÜV Thüringen", яка нещодавна провела комплексний аудит на відповідність стандартам якості менеджменту і управління (цехи, основний відділ управління підприємством). 

У висновку аудиторів зазначено, що на заводі системно підходять до питань поліпшення якості продукції та процесів, планують і реалізують стратегічні проекти розвитку та програми з модернізації й реконструкції обладнання; забезпечують ефективне навчання персоналу; широко впроваджують програми з енергозбереження та модернізації виробничих процесів.

Однак, у ході перевірки компанія звернула увагу на недоліки, які потрібно виправити. Остаточна перевірка й прийняття рішення щодо сертифіката якості заплановані на серпень 2015 року.

За прогнозами експертів, сертифікат ISO 9001: 2008 дозволить підприємству "Днепросоцсталь" розширити свою діяльність і збільшити обсяги експорту на світовому ринку.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі