"Єдина Україна не має меж для свого розвитку", - Річард Фурсман

04/07/2014

4 липня, о 10 годині ранку, у головному залі готелю Hilton розпочав свою роботу перший в історії України Саміту Миру.

Учасникам заходу, на момент відкриття, стали 170 осіб - з різних регіонів України, а також США, Нідерландів, Франції, Тайваня, Німеччини та Канади.

Відкриття Саміту Миру символічно розпочалось виступом Дитячого Хору ім. Верьовки. Дівчата та хлопці у національних костюмах виконували українські народні пісні та молитву за Україну.

Після виступу, з привітальним словом до всіх присутніх звернувся один з організаторів заходу, член наглядової ради ICA Ukraine, депутат Бориспільської міської ради Сергій Лінкович:

- Місія Саміту полягає у створенні потенціалу для соціальних змін до сталого майбутнього нашої держави.

Перед учасниками Саміту виступив Президент організації Brimeyer Fursman Річард Фурсман, який розпочав свою промову з хвилини вшанування пам’яті загиблих під час подій сучасної історії України. 

Далі, М-р Фурсман проаналізував теперішній стан України та можливі варіанти вирішення проблем, що склалися. Насамперед акцентував увагу на питанні децентралізації влади:

- Необходимо понять и определить, как участники и друзъя этого Саммита могут повлиять на ситуацию в Укаине. Нужно найти пути развития децентрализации в Украине.

Також Річард Фурсман висловив свої побажання для подальшої роботи учасників Саміту:

- Относитесь с добром к друг дугу. Помните, что разделенная Украина никогда не будет иметь силу развивать свой потенциал. У единой же Украины нет пределов для развития.

Відвідав Саміт Миру голова Черкаської обласної державної адмінiстрації Юрій Ткаченко. Губернатор запевнив, що впродовж цього Саміту необхідно виробити норми, які стануть початком для майбутнього розвитку України:

- Ми повинні зробити посили для сьогоднішніх активістів, громадьких організацій. Навчити їх тому, які громада має мати повноваження, права для того, щоб відбувалися ті процеси, які зародилися на майдані»

Виступила голова громадянського руху «За процвітання Черкащини», спiворганізатор Саміту Миру, Наталія Нетовкіна:

Я з радістю, з надією беру участь у Саміті, бо вірю, що від громадської позиції кожного з нас залежить добробут і щасливе майбутнє всієї нашої країни. Саміт – це можливість висловити свою позицію на міжнародному рівні. Це об’єднаня, навколо ідеї прискореного розвитку країни, і це найкоротший шлях до Євроінтеграції».

Сучасний стан нашої держави прокоментувала Віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Людмила Немикіна:

Нужно найти ответы на многие вопросы. Для чего Украине Президент? Для чего своё суверенное государство? Для чего собирается народ? Какую страну мы строим? Кем мы себя видим через 20 – 30 лет и что для этого нужно поменять? И какую цену за эти перемены нам предстоит заплатить? И ещё многие другие».

Також, серед доповідачів на відкритті виступив голова Координаційної ради Майдану  Андрій Хома, голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький, голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко та голова наглядової ради ICA в Україні Ірина Фурсман.

 

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі