День Києва буде спортивним, музичним та мистецьким

19/05/2014

У суботу, 24 травня, в столиці розпочнуться заходи з нагоди відзначення Дня Києва. Серію урочистостей розпочне фестиваль здорового покоління "Фортеця. Київ" за участю українських етно-рок-груп (Національний історико-архітектурний музей "Київська фортеця").

Продовжиться святкування в столичному Гідропарку, де 24-29 травня проведуть Чемпіонат Європи з пляжного футболу, а на Андріївському узвозі до 1 червня пройде Фестиваль мистецтв. Також 29 травня відбудеться урочисте вручення мистецької премії "Київ" у Музеї історії міста Києва - нагороди отримають кращі артисти столиці в галузі літератури, кіномистецтва, музичної композиції, театрального та образотворчого мистецтва, журналістики та народного декоративного мистецтва.

Також у святковій програмі:

30 травня - 1 червня - міжнародні змагання "Race Horizon Park" з велосипедного спорту на шосе, а 31 травня - велопарад, вітрильна регата, Київський відкритий фестиваль повітряних зміїв, фестиваль національно-культурних громад "Етнічний віночок Києва", відкритий кубок міста з повітроплавного спорту, святковий гранд-концерт майстрів класичної музики та святковий феєрверк "Ми славимо великий, вічний Київ!", молодіжний рок-концерт та міжнародний фестиваль "Парад культур", який збере представників 42 країн світу;

31 травня - 1 червня - міжнародний дитячий турнір з регбі (стадіон "Спартак"), культурно-мистецькі заходи в парку Перемога і парку Партизанська слава.

1 червня - міський конкурс серед старшокласників "Київський вальс", святкова культурно-мистецька програма "На срібнім березі Дніпра слов’янська золота столиця!" та міжнародний турнір з кікбоксингу біля арки Дружби народів.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі