DEC life school - школа, де діти обиратимуть предмети та вчителів

07/07/2017

Восени у Києві запрацює альтернативна школа повного дня DEC life school - перший в Україні навчальний заклад, де учні будуть самостійно обирати не тільки предмети і терміни для їх вивчення, а й вчителів, пишуть Факти.

В основі DEC life school - фінська програма навчання. Крім стандартних дисциплін, навчальний план включає й не зовсім звичні, наприклад, STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) або авторський курс по створенню коміксів. Обов'язкова програма (математика, українська та англійська мови, філософія, музика, точні та природничі науки) складає всього 50%.

Другі 50% часу відводиться на предмети за вибором: додаткова іноземна мова, лідерство, більше 30 студій – від мистецтва до кікбоксингу.

Розклад кожного учня складатиметься на основі рішення батьків, ментора учня і школи. Спочатку школа тестує знання дитини за різними напрямками, швидкість його сприйняття, таланти і запит на знання, а потім на основі результатів будує для нього індивідуальну навчальну траєкторію.

Перший набір – всього 50 учнів. Через рік планується відкриття одразу декількох подібних шкіл у різних містах України.

Навчання відбуватиметься в різновікових групах (6-8, 9-10 і 11-12 років), а програма буде побудована на блоках, у кожному з яких є обов’язкові предмети і предмети на вибір.

До особливостей DEC life school також можна віднести: самостійний вибір дитиною вчителя; постійний супровід психолога задля розвитку емоційного інтелекту й психологічного комфорту дитини, залучення батьків до процесу роботи школи та повноцінна навчальна програма для батьків та створення спільности.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі