Де у Києві готують і наливають діти?

09/11/2016

Перша в Києві школа-ресторан "Тандирчик" знаходиться на цокольному поверсі відомого заміського ресторану "Тандир" (вул.Київська, 11д, смт.Козин, Київська область), пише kiev.vgorode.ua.

Тут все пристосовано для дітей: низький міні холодильник, низька барна стійка і робочі поверхні. Одночасно на кухні може працювати 6-7 кухарів і 2-3 бармена. На чорній стіні кожен день крейдою пишуть меню. У постійному списку - напої, в змінному асортименті - піца, сосиски в тісті, пиріжки з різними начинками, кекси, печиво. Останнє, до речі, діти не тільки печуть, а й оформляють за допомогою цукрових олівців та інших кондитерських примочок. Для нетерплячих в "Тандирчику" є candy-бар, де все ласуни знайдуть найулюбленіші ласощі. Ціни на страви діти визначають самі.

Школа-ресторан працює навіть, якщо на заняття прийшов лише один юний кулінар. Чим більше дітей - тим активніше працює кухня. Всі працюють в формі відповідно до спеціалізації. Синій і зелений фартухи - для барменів, білі - для офіціантів, кітелі - для кухарів.

Система роботи, як у звичайному ресторані: офіціант приймає замовлення з актуального меню, відносить його на кухню. Там в справу вступають бармени (готують мілк-шейки, фреші і чаї) і кухарі. Всім допомагають няні. Вони ж вчать дітей техніці безпеки (як користуватися блендером, духовкою), етикету і покроково пояснюють рецепти.

Всі співробітники ресторану отримують зарплату, на яку потім можуть відпочити в залі.  

У ресторані часто святкують Дні народження. Частування готують або дорослі кухарі на великій кухні або запрошені гості.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі