Чорнична паста LiQberry підкорила Японію

07/08/2019

Чорнична паста компанії LiQberry, не лише смачна, але й дуже корисна. За словами херсонських вчених, продукт може:

- знизити рівень цукру;

-  покращити зір й попередити розвиток катаракти;

- попередити утворення холестерину;

- нормалізувати артеріальний тиск;

- укріпити кістки, омолодити та допомогти при схудненні. 

Паста немає протипоказань (не можна приймати лише тим, у кого алергія на ягоду); не містить консервантів, фарбників, цукру та води і значно корисніша за свіжу ягоду (антиоксидантів в пасті в 11 раз більше, ніж у свіжих ягодах, відсоток засвоєння ягоди людським організмом - 40%, пасти – 100%). Такого ефекту вдалося досягти завдяки винаходу Сергія Осипенка, аналога якому немає у світі.

 

 

Сергій Осипенко винайшов технологію виробництва чорничної пасти LiQberry


Суть технології полягає в тому, щоб отримати з ягоди максимум користі (омега 3, вітамін є, пектин, моносахариди і тд).

Для виробництва пасти підприємці використовують чорницю, яку збирають в екологічно-чистих районах Волині. Ягода обов'язково повинна мати сертифікат органічного продукту.

Після збору чорницю швидко заморожують й везуть на завод в Херсон. В цеху чорниця тане до кімнатної температури і загружається в екструдер, де ягода подрібнюється разом із кісточкою. Потім чорниця обробляється в гідродинамічній машині - ягода проходить процес нагрівання, витримку та пастеризацію. 

На сьогодні компанія виробляє близько 2000 л пасти щомісяця. Вартість 1 л продукту - 420 грн. Придбати пасту можна у великих мережевих супермаркетах та аптеках України.

Оцінили смак та користь пасти й японці - на азійський ринок компанія вийшла менш, ніж за рік з моменту початку виробництва. Щомісяця в країну експортується близько 500 л чорничної пасти.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі