Чим приваблює туристів сучасний Київ?

26/12/2016

Україна є однією з найбільших країн Європи. Київ - столиця України. Якщо ви пролітаєте над Києвом на літаку, можна побачити, що місто нагадує серце, через яке протікає головна артерія міста - річка Дніпро. Це, напевно, символічно: Київ - неймовірно гостинний. Літаки з усього світу щодня прибувають й відлітають з двох міжнародних аеропортів. Загальна кількість туристів, які вони щорічно обслуговують, становить 9 мільйонів.

Збалансований ритм життя

Чим Київ приваблює туристів? Приємним кліматом, привітними людьми, мальовничими пагорбами та збалансованим ритмом життя. Це багатовікова історія, культура, атмосфера і особливий стиль життя. Більш ретельне дослідження доводить: кияни рідко, коли поспішають, вони не бігають у години пік, як в інших європейських столицях. Це також приваблює гостей: ви не будете відчувати метушню навіть в самісінькому центрі Києва.

150 пригодницьких романів

Незважаючи на вищевикладане, Київ не стоїть на місці. Це активне, динамічне і живе місто.

150 пригодницьких романів у стилі Олександра Дюма можна написати на основі фактів з історії Києва, таку ж кількість пригодницьких фільмів можна зняти. Дійсно, за всю історію Київ був столицею восьми держав, але зміг зберегти своє обличчя.

Київ є одним з десяти найбільших міст Європи на сьогоднішній день. Проте, мало хто знає, що в XI столітті це було найбільше місто Європи: (!) в 50 разів більше, ніж Лондон, і у 10 разів більше за Париж.

Зручний транспорт

Транспорт у Києві є комфортни і зручним. Поїздка на метро від околиць до центру міста займає 15-20 хвилин. Вам не буде нудно роздивлятися станції столичної підземки, кожна з них заслуговує на окрему увагу. Наприклад, "Золоті ворота" - одна з найкрасивіших станцій в світі згідно з BootsnAllю

Фунікулер - рідкісний і екзотичний вид транспорту. Проїхавшись на ньому, ви опинитесь не лише серед визначних пам'яток Києва, але й будете у захваті, споглядаючи на річку Дніпро і передмістя.

Місто, де кожному мешканцю вистачить зелених насаджень, щоб заповнити кімнату у 20 кв.м

Прогулюючись містом, ви самі переконаєтеся: важко знайти в Європі таке зелене місто, як Київ. У місті є понад 70 парків і ботанічні сади. Парки та сади є улюбленим місцем відпочинку для жителів Києва.

Якщо розділити всі парки на частини, кожному киянину вистачить зелених насаджень, щоб заповнити кімнату площею 20 кв.м.

Туристичні об'єкти

Андріївський узвіз, музей однієї вулиці, яка спускається до Подолу біля Володимирської гірки; Андріївська церква 18 століття (проект архітектора Растреллі), будинок-музей письменника Михайла Булгакова. Ви можете сфотографуватися біля старої липи поблизу Пейзажної алеї, яка є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це дерево було посаджено 400 років тому засновником Києво-Могилянської академії, митрополитом Петром Могилою.

Це лише невеликий перелік пам'яток міста. В цілому нараховується близько 4000 історичних і культурних об'єктів і 140 музеїв. Київ не далеко пішов від таких столиць, як Лондон і Париж.

Цікаві пам'ятники

Є багато цікавих пам'яток: "дует стільців" (в Пасажі), закохані ліхтарі (Майдан Незалежності), сірник, який згорів (вул.Артема), бронзовий каштан (Маріїнський парк).

До того ж, якщо говорити про любов ... Міст закоханих (інша її назва є Парковий міст), якому вже 100 років. Існує традиція прикрашати його символами кохання - маленькими замками, стрічками, тощо.  Якщо ви цілувався на цьому мосту, він вас завжди буде пам'ятати.

Якщо ви загубитесь у місті, самотнім почуватися ви не будете - "їжачок в тумані" (ріг вулиць Золотоворотська та Рейтарська) вкаже ваш вірний шлях.

Світові рекорди

Київ без них не може - понад 100 рекордів. Наприклад, телевізійна вежа є найвищою ґратчастою спорудою в світі. Висота - до 385 м (вища за Ейфелеву вежу на 60 м).

Станція метро "Арсенальна"- найглибша у світі (105,5 м).

Третій найбільш відвідуваний Макдональдс у світі знаходиться на площі Вокзальній в Києві. Уявіть собі, скільки порожніх упаковок вони залишили! Можливо, саме через це, у Києві знаходиться єдиний у світі пам'ятник сміттєвозу.

Чим живе молодь?

6 мільйонів квадратних метрів якісних житлових, промислових, культурних і освітніх будівель щорічно будують у Києві. Як це можна пояснити? Справа в тому, що багато молодих людей живуть в Києві, всі вони яскраві, сучасні і мають хорошу освіту. Вони хочуть жити гідно і досягти своєї мети!

Прогресивна молодь любить проводити час в нічних клубах. Хоча більшості з них більше 10 років, атмосфера там залишається незмінною. Нові клуби також роблять свій внесок у розвиток міської клубної культури. Вони збирають чимало людей й підкорюють серця молоді концептуальним дизайном і талановитими виконавцями.

Ще одна цікава ідея - провести час із друзями в одному з київських антикафе. Крім того, велика кількість спортивних клубів, басейнів і ковзанок працюють в Києві, де молодь активно відпочиває.

Свобода творчості

Швидкість, з якою коворкінг-центри, універсальні простори з міні-офісами з'являються в Києві, вражає. Концепція таких місць близька для Києва. Вільні і незалежні мешканці міста збираються тут, щоб обмінятися думками та ідеями. Незвичайна, мотиваційна атмосфера панує у столичних коворкінг-центрах, де народжуються творчі ідеї.

Нові символи Києва

За останні роки торгово-розважальні центри Києва стали майже на рівні із історичними та культурними пам'ятками, які рекомендують відвідати. У місті працює 200 центрів для шопінгу і відпочинку, які стали новою традицією киян та гостей міста для проведення вихідних. Кінотеатри, льодові арени, боулінг-центри, кафе і ресторани відкриті для відвідувачів. Відкриті веранди дозволяють милуватися містом, сидячи за чашкою кави.

Важко собі уявити центр Києва без торгово-розважального центру Gulliver (ексклюзивний проект, який може позмагатися з паризьким "колегою"). Принаймні, вони схожі.

Lavina Mall, найбільший центр відпочинку України та Європи, відкрився нещодавно. Кінотеатр з передовими технологіями, аналогів якому немає в Україні, не залишить байдужим нікого. Також є парк культури і відпочинку з розвагами, які рідко зустрінеш навіть у сучасних європейських центрів відпочинку.

"Кораблі всіх прапорів прийдуть до нас"

Близько 300 готелів різних категорій задовольнять найвибагливішого туриста. Чотири величезних концертних зали дозволяють провести заходи будь-якого рівня (Євробачення-2005 та Євро-2012 пройшли у Києві).

Столиця України має за честь приймати міжнародний конкурс Євробачення-2017. Київ має достатньо ресурсів і коштів, як культурних, так і фінансових, щоб забезпечити високий рівень організації конкурсу. Місто постійно рухається, розвивається і росте.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі