Чернігівці запалили світло на польському фестивалі

26/06/2014

Молодіжний аматорський театр "23" Чернігівського міського Палацу культури представив Україну на першому дитячому фестивалі "Молода Мальта", який відбувся у Польщі.

Театр "23" народився 15 серпня 2007 року, як ініціативна молодіжна група. Філософія театру заснована не на тому, щоб бути не проти чогось, а бути за: за позитивне життя, за любов, за чисті землю і небо. У своїх постановках колектив театру використовує екологічні та соціальні теми, що допомагають глядачу переосмислити щось важливе в своєму житті і, можливо, навіть змінити його на краще. 

Театр "23" - засновник нового напрямку екологічного театру в Україні – Екологічного театру–форуму, у рамках якого колектив проводить творчі семінари та тренінги у Чернігові, Києві, Львові та інших містах. Колектив є постійним учасником благодійних заходів та акцій милосердя, виступає у дитячих притулках Чернігова та Києва.

У Польщі чернігівці закривали фестивальну програму, показавши пластичний спектакль "І буде світло…", в якому були задіяні пятеро дітей і троє акторів театру.

Разом з українцями на сцені фестивалю виступили представники Польщі, Німеччини та Іспанії.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі