Черкаським волонтерам потрібна "швидка" для сміхотерапії

05/02/2014

В Україні існування "лікарняних клоунів" вже не є новиною. Команда людей, які несуть радість й позитив дітям й дорослим, котрі потрапили в лікарняне складне і стресове життя онковідділення, є й в Черкасах. "Лікують" посмішками, гарним настроєм, мильними бульбашками та власне любов'ю. У своїй роботі дівчата-клоунеси використовують гумор, інтерактивні ігри, музику, спів, фокуси, казки. 

- Сміх  - це природні ліки від багатьох недугів,  а хороші емоції роблять свою справу: активізують імунні процеси і маленькі наші друзі та ті, хто знаходиться поруч з ними, впевнено крокують до перемоги над хворобами,  не дають тривозі та хвилюванням, страхові та невпевненості поселитися в їхньому житті, - говорить одна з черкаських клоунес, Вікторія Дорошенко. - Наукові дослідження довели факт корисної та позитивної дії лікарняної клоунади на психічний стан не тільки дітей, а й дорослих. Під час сміху активізуються лімфоцити, що оберігають всіх  від інфекцій та вірусів.

Однак на заваді бажанню відвідати якомога більше дітей в лікарні чи вдома стоїть відсутність транспорту, який допоміг би зменшити часові витрати на дорогу (приблизно 2-3 години). 

По допомогу дівчата звернулися до команди Спільношт - ресурс, який допомагає збирати кошти на реалізацію соціальних ініціатив. На даний момент з необхідних 21500 грн. для прибдання автівки зібрано 1500 грн.

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі