Чемпіонат світу з середньовічного бою збере 1000 лицарів з 30 країн світу

13/05/2019

З 16 по 19 травня в Древньому Києві в Князівстві Київська Русь ("Парк Київська Русь") відбудеться грандіозна подія світового масштабу - Фестиваль середньовічного бою.

У рамках Фестивалю пройде Чемпіонат світу з середньовічного бою IMCF, який в Україні проводитиметься вперше за всю історію даного виду спорту. На ристалищі Древнього Києва збереться понад 1000 бійців з близько 30 країн світу – найбільша кількість учасників за всю історію проведення Чемпіонату всіх років. Протягом чотирьох днів можна буде побачити одиночні та групові бої, та навіть жіночі поєдинки. Щовечора на гостей фестивалю чекатимуть бугурти – масові поєдинки, найбільший з яких проходитиме в суботу – до 500 на 500 бійців.

Чемпіонат світу з середньовічного бою IMCF - це наймасштабніший спортивний захід 2019 року в Україні. Після визнання середньовічного бою видом спорту та гучних на весь світ перемог Збірної України на чемпіонатах, середньовічний бій набрав неймовірної популярності. Туристи з'їжджаються з усіх куточків світу, щоб повболівати за свою Збірну. 

Захід проходить за сприяння Всеукраїнської федерації середньовічного бою, Міністерства молоді та спорту України, Київської обласної державної адміністрації, Обухівської районної державної адміністрації та управління туризму та промоції КМДА.

Детальна інформація та вартість квитків на Фестиваль середньовічного бою: www.parkkyivrus.com


Більше відео
Коментарі