Український аеропорт - один з найкращих у Східній Європі

30/03/2014

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" посів друге місце в рейтингу ТОП-10 World Airport Awards 2014 в номінації The Best Airport in Eastern Europe. Лідируючу позицію головних повітряних воріт України визначила авторитетна британська компанія Skytrax, яка спеціалізується на вивченні якості надаваних послуг в авіаційній галузі.

Раніше жоден український аеропорт у престижних авіаційних рейтингах участі не брав.

Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" - найбільший аеропорт України, який забезпечує 50% пасажирських авіаперевезень країни. Понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення з аеропорту "Бориспіль" більш ніж за 100 маршрутами по всьому світу.

Технічні можливості аеропорту дозволяють приймати і відправляти повітряні судна цілодобово протягом року, у тому числі в умовах обмеженої видимості і в складних погодних умовах.

"Бориспіль" - член Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association; IATA), Міжнародної організації цивільної авіації (International Civil Aviation Organization; ІКАО) і Міжнародної ради аеропортів (Airports Council International; ACI Europe).


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі