Близько 100 українських експатів розроблять рекомендації для Кабміну

11/07/2016

15-16 липня у Києві (Бізнес-школа МІМ, вул.Шулявська, 10/12-В) відбудеться III Форум Global Ukrainians, участь в якому візьмуть близько 100 українських експатів. 

У програмі заходу:
- виступи 50 спікерів з різних країн світу;
- панельні дискусії за наступними напрямками: 
інформаційна політика (презентація планів щодо глобального розвитку проекту Global Ukraine News), культурна дипломатія, бізнес дипломатія та більш ефективне просування інтересів України у світі; 
- розробка рекомендацій для різних профільних міністерств на основі моніторингу роботи МЗС та основних проблем закордонних українців.

"Найважливіший ресурс для системного просування власних інтересів у світі та для реформування держави, який зараз має Україна – це українські лідери-експати, яких ми називаємо Global Ukrainians. Будучи народними послами України за кордоном, вони можуть також пришвидшити "ментальну модернізацію" країни", - ініціаторка та співзасновниця Форуму Global Ukrainians Віолета Москалу.

Організатори Форуму – мережа молодих високоосвічених українських лідерів-експатів, які мають міжнародний досвід та глобальне мислення. Форум Global Ukrainians створює комунікаційну платформу для українців із США, Канади, Австралії, Японії, країн ЄС, Азії, Африки та арабського світу.

Реєстрація за посиланням.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі