"Битва оркестрів" - музичний батл справжніх титанів

11/10/2016

27 жовтня у Національному палаці мистецтв "Україна" відбудеться грандіозне музичне шоу "Битва оркестрів" - унікальний проект компанії Magic Box, аналогів якому немає в усьому світі. За рік реалізації проекту у музичному ринзі зустрічалися найкращі оркестри Одеси, Львова, Миколаєва, Харкова та Києва. У найближчих планах проекту – залучити кращих європейських 
оркестрів.

На сцені палацу "Україна" у справжньому музичному батлі зустрінуться провідні оркестри України - Національний академічний оркестр Народних інструментів і Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України. Загальна кількість музикантів - понад 100.

Учасники двобою демонструватимуть віртуозність у трьох турах: авторські твори, національні шедеври та сучасні хіти, а також найвідоміші світові хіти. У кожному турі з оркестрами виступатимуть зірки вітчизняної естради: Віктор Павлік, Даша Суворова, Open Kids, Євген Хмара, Ольга Чубарева, Фелікс Шиндер і Даша Ковтун.

Відкриє концерт молодіжна група Open Kids - гурт з п'яти виконавців, який має багатотисячну аудиторію шанувальників, багатомільйонні перегляди кліпів та аншлагові тури у країнах ближнього зарубіжжя. Наймолодшому учаснику гурту - 13 років.
Супроводжуватимуть концерт виступи танцівників знаного на весь світ Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського.

Початок концерту - 19:00.

Довідка: 
Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів України (НАОНІ) створено у 1969 році. В основі концертних програм оркестру - народна інструментальна музика всіх регіонів України. 

Оригінальний звуковий колорит, створений національними інструментами (близько 40), роблять оркестр унікальним у світі.

Музиканти побували на гастролях в усіх куточках України і за її межами, брали участь у багатьох мистецьких фестивалях і святах. 

Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України створений у 1939 році. Творчість колективу покликана сприяти активному військово-патріотичному, культурному та естетичному вихованню нації, відродженню української національної культури, розбудові Незалежної держави, пропагувати українське національне мистецтво, гідно представляючи національну культуру і військово-патріотичну тематику в Україні та за її межами.

Ансамбль пройшов буремними шляхами війни, провів понад 3000 концертів, надихаючи бійців на ратні подвиги та зустрів Перемогу в поваленому Берліні біля Бранденбурзьких воріт.

За роки творчої діяльності колектив ансамблю виступав у багатьох країнах світу. У репертуарі: твори високого патріотичного змісту, академічна класика, традиційне виконання народних пісень, джазова музика, сучасні хореографічні постановки, естрадні шлягери та авторські пісні. Всього - понад 200 творів.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі