Без оцінок, вчителів та конспектів - у Києві відкривається унікальний навчальний заклад

15/04/2016

K.Fund у партнерстві з французькою Школою 42 та за підтримки громадської організації "Освіторія" відкривають у Києві інноваційний для України навчальний заклад UNIT Factory (Ukrainian National IT Factory), який готуватиме кваліфікованих ІТ-фахівців за стандартами Школи 42.

Школа 42 заснована у 2013 році як приватна школа програмування. У ній навчання проходить 24/7 та peer-2-peer, тобто в режимі колаборації. З традиційним освітнім форматом у французької школи спільного мало: оцінок не ставлять, конспектів не ведуть. Навчання відбувається у вигляді роботи над проектами в режимі, як називають це в школі, "глибокого навчання".

На київській "IT-фабриці" готуватимуть фахівців наступних спеціальностей:

- менеджер IT-проектів;
- архітектор програмного забезпечення;
- архітектор мереж;
- веб-розробник;
- розробник мобільних додатків;
- спеціаліст із IT-безпеки;
- розробник відеоігор.

Курс розрахований на три роки, навчання - безкоштовне за умови, що випускники будуть працювати в Україні не менше трьох років. Вступити в школу можуть всі бажаючі від 18 до 30 років.

Прийом заявок на сайті вже стартував. Відбирати кандидатів будуть за підсумками онлайн-тестування. Як стверджують в команді школи, тест дозволяє виявити здібності, необхідні для роботи програмістом. 

За підсумками реєстрації до 900 студентів зможуть пройти випробувальний місяць навчання, але на подальший курс візьмуть 300 осіб. Навчання буде проходити в режимі офлайн. Школа розташована за адресою: вул. Сім'ї Хохлових 8. Втім, всі освітні матеріали розмістять і в онлайні.

У Unit Factory запевняють, що випускники зможуть працювати програмістами вже за підсумками перших 12 місяців навчання. Після цього вони зможуть вирішити, чи продовжувати вчитися або йти працювати в IT-компанію. Випускники отримають сертифікат про закінчення школи.

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі