Bandura Music Days вперше об'єднає бандуристів та ді-джеїв

16/10/2018

25-27 жовтня у Києві вперше відбудеться Перший фестиваль Bandura Music Days.

На гостей чекають музичні експерименти з народними інструментами, інтерактивна експозиція рідкісних бандур і знайомство з електробандурою. Організатори пропонують охочим виготовити власноруч справжню бандуру та взяти участь в обранні народного інструменту України на унікальній виборчій дільниці.

"Фестиваль розпочнеться 25 жовтня в "Останній Барикаді" з авторської музики сучасних композиторів-бандуристів. Наступного дня у просторі Creative Women Space відбудеться відкрита дискусія “Модерна бандура: шляхи розвитку та створення бренду”, а також багато лекцій та воркшопів для музикантів. Третій день – це інтерактивна виставка та потужне звукове, графічне й світлове шоу в Українському домі", – розповідає співорганізаторка фестивалю Оксана Боровець.

"Сьогодні чимало українців стереотипно уявляють бандуру. Ми хочемо показати, наскільки актуальним, модерним і універсальним є цей інструмент. Вперше представимо співпрацю наших кобзарів з електронними музикантами. Загалом бандура звучатиме у найрізноманітніших жанрах та стилях", – зазначає співорганізатор та учасник фестивалю Ярослав Джусь.

У концертній програмі візьмуть участь фіналісти телевізійних талант-шоу Марина Круть (“Х-фактор”), гурт “Шпилясті кобзарі” (“Україна має талант”), а також джазовий бандурист Георгій Матвіїв, народний артист України Роман Гриньків, бандурист-винахідник Іван Ткаленко, гурти “Тінь Сонця”, KoloYolo, TroyeZillia, B&B Project та інші сучасні бандуристи.

Організатори фестивалю – проект BanduraStyle та ГО “Ідеї змін” за підтримки Українського культурного фонду.

Вхід на фестиваль – безкоштовний.

Деталі про Bandura Music Days: https://goo.gl/UcwYwJ


Більше відео
Коментарі